Osmangazi / Bursa
Gazipaşa / Antalya
0546 940 2175
+90546 940 2175
[email protected]
Danışma ve Destek

Website Tasarım Firması
Firmamız Hakkında

Website Tasarım Firması Ağırlıklı olarak  Bursa ve bölgesinde, Website Tasarım Firması olarak web sitesi olmayan iş yeri kalmaması amacıyla açılmış hızlı, güvenli, görselliğe önem veren, ekonomik, hizmet vermeyi kendine ilke edinen; 1995 den bu yana web tasarımı ile uğraşan ve 2007’den beri kendi adı ile hizmet veren; Tasarladığı web sitelerine tüm yıl boyunca destek vermeye devam eden tek firmayız.

Biz işini severek yapan,müşterilerinin isteklerini ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak sektörü bilen, yenilikleri takip eden, sürekli kendini ve hizmetlerini yenileyen, işini ve müşterilerini önemseyen çözüm odaklı çalışan bir ekibiz.. Kaliteli ve ekonomik webtasarım hizmetleri sunarak tüm firmaların işlerini ve kendilerini çağın gereği olan internet ortamında tanıtmalarını sağlayarak; mevcut ve hedef müşterilerinin kendilerine ulaşmasını ve takip etmelerini sağlamayı amaçlayarak websiteleri hazırlamaktayız. Kesintisiz eğitim ve teknik desteğimiz ile müşterilerimize güvenebilecekleri bir çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz


Misyonumuz

Her firmaya bir web sitesi için kampanyalarımız ile hizmeti kendimize ilke edindik

Vizyonumuz

Bursadaki firma ve işletmelere ucuz kaliteli işlevsel Web sitesi hazırlamaktır.

Neden Biz?

Web Site hizmetini hem en kısa sürede hem de en uygun fiyata sunmak amacıyla Website Tasarım Firması olarak çalışmalarımıza başladık ve her zaman müşterilerimize hem çözüm ortağı hem de destek olduk ve olmaya da devam ediyoruz.Bu sayede sektörde şahıslar ve firmalar tarafından aranılan ve tercih edilen bir web tasarım firması olduk.

Yaptığımız işleri yapacağımız işlerin teminatı olarak gördüğümüz bu sektörde Saygın,seçkin ve güvenilir bir firma olarak kendimizi kanıtlamış olmanın verdiği güç ve güven ile sizlerle birlikte çalışmaya talibiz.Siz de ihtiyacınıza uygun web site çözümleri sunan ,kesintisiz teknik ve eğitim desteğini sağlayan,her an ulaşabileceğiniz bir web tasarımcınız olsun istiyorsanız lütfen bizi arayın.

Referanslarımız

Nasıl Çalışırız?

Bizi Arayın, İş yerinize gelelim.

Sitenizin alan adını ve hostingi alıp; Size, firmanıza, yaptığınız işe, verdiğiniz hizmete, müşteri portföyünüze ve sektörünüze en uygun görsel ve yazılı içeriği, gereken bileşenleri içeren tasarımı belirliyoruz.

En kısa sürede sitenizi Website Tasarım Firması güvencesiyle hazırlayıp yayınlıyoruz. Ücreti iş bitiminde alıyoruz.

Siteniz yayında olduğu süre boyunca talep ettiğiniz takdirde;7/24 teknik destek ve eğitim desteği vermeye devam ediyoruz.

Siz de insanların en çok gezdiği yer olan internette 7/24 açık bir şubeniz olsun ve mevcut müşterilerinize yeni müşteriler eklemek istiyor iseniz;

hizmetlerimiz

İletişim & Görüşme

Bizi Arayın,İşyerinize gelelim.Sizi ,yaptığınız işi veya hizmeti tanıyalım

Proje & Hizmet

İhtiyacınız olan web hizmetini göre size özel çözümler hazırlayalım.

Teslimat & Ödeme

Hazırladığımız projenin sunumu,kullanımı ve eğitimi sonrası ödeme.
BİZİM İŞİMİZ WEB TASARIM.

Bizi Arayın,işyerinize Gelelim.Sizin de bir Web Siteniz OLSUN

iletişim bilgilerimiz

Konuşmayı Başlat
1
Yardım?
0546 940 21 75
Yardım
Edebilir miyiz?