Osmangazi / Bursa
Gazipaşa / Antalya
0546 940 2175
+90546 940 2175
[email protected]
Danışma ve Destek

Fem Yapı

Fem Yapı

FEM YAPI İNŞAAT TAAHÜT TİCARET

FEM YAPI İNŞAAT TAAHÜT TİCARET  2001 yılında kurulmuştur. Kısa süre içersinde Bursa ve çevresinde inşaat ve yapı sektöründe öncü konumuna gelen FEM YAPIı sanayi sektöründen toplu konuta, yapı kooperatiflerinden site ve villa yapılarına,otelden iş merkezlerine  kadar her alanda uygun fiyat ve vadelerle her türlü boya, alçıpan, asma tavan kısaca her türlü inşaat ince işleri,çelik kargas, çatı işleri  uygulaması yapmaktadır.

Günümüzde teknolojinin gelişimi ve yeni mimari tarzlar ile yapı sektöründe çok fazla malzeme çeşidi ile karşılaşmaktayız. Bu malzemelerin yapıların belli noktalarında birlikte kullanılmaları gerekmektedir. Birlikte kullanılan malzemeler boyut, renk ve dokuları ile yapıların estetik ahengini oluşturmaktadır. Fakat, yalnız nitelikli malzemeler düşlediğiniz mekanlar için yeterli değildir. Düşlediğiniz mekanların gerçeğe dönüşmesi, malzeme seçimini ve detaylandırılmasının önemi kadar seçilen malzemelerin tüm teknik esaslara göre uygulanması da çok önemlidir

İşte FEM YAPI, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına malzeme seçiminde, detaylandırılmasında ve teknik esaslara göre uygulanmasında iddialıdır. Dünyada ve Ülkemizde kullanılan malzemelerin en iyilerini sizlere sunan FEM YAPI nitelikli ürünleri, kusursuz hizmet ve uygulama anlayışımız ile birleştirerek düşlediğiniz mekanlara imzasını atmak amacıyla sizlerin yanındadır. Müşteri memnuniyeti ve güven üzerine kuracağımız hizmet anlayışı ile ülke çapında değişimin ve gelişimin öncüsü olmayı hedeflemekteyiz.FEM YAPI belirlenen hedefleri ve bu hedeflere ulaşmak için alınan kararları gerçekleştirecek olanların, her zaman çalışanları olacağı bilinciyle insan gücüne gerekli önemi vermeyi, geliştirmeyi ve bu yolla kapasitesini arttırmayı benimsemiştir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Firma :    FEM YAPI İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET
  Yetkili  :    İnşaat Mühendisi Ferruh SOYTÜRK
  Adres  :    Üçevler Mh.Niltim 72.Sk. Aknil Plaza No:6/32 Nilüfer/BURSA
  Telefon  :    (0 224) 243 88 84
  Faks  :    (0 224) 243 88 85
  Gsm  :    (0 533) 599 62 12
  Mail  :     [email protected]
  Mail  :     [email protected]

Share

Recommended Posts